full

LOGISTICKÉ SLUŽBY OD A DO Z

To je spediční firma pmG logistic

full

PŘEPRAVÍME VÁŠ NÁKLAD

po České republice, do nebo z jiných zemí Evropské unie i mimo EU

full

PŘEVEZEME VŠE KROMĚ VÁS

od jedné palety až po nadrozměrné náklady

full

NENÍ TO JEN O PŘEPRAVĚ

Zajistíme Vám skladovací prostory nebo třeba celní formality

full

CELNÍ SLUŽBY A PRÁVNÍ POMOC

Ani v přepravě se nevyhnete byrokracii a smlouvám. Nechte to celé na nás.

Uvědomujeme si, že v dnešní době nestačí zajistit klientovi pouze přepravu jeho nákladu z bodu A do bodu B. Proto našim obchodním partnerům poskytujeme logistické služby v celé jejich šíři včetně potřebného poradenství. Šetříme jim tak čas, peníze a nervy.

Samozřejmostí je možnost dodávek JUST-IN-TIME podle aktuálních potřeb výroby. Naše vozidla sledujeme pomocí GPS a jsme schopni garantovat fixní data nakládky a vykládky.

Když si nevíte rady, pomůžeme také s výběrem vhodného druhu dopravy. Tak aby bylo možné přepravit požadovaný náklad v daném čase při dosažení optimální ceny za přepravu. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně, a proto pro Vás zvolíme vždy to nejlepší řešení.

Zboží často není potřeba pouze převézt, ale také dočasně nebo dlouhodoběji uskladnit. I s tím pomůžemei. Papírování spojené s přepravou nechte také na nás. Postaráme se o celní a jiné formality a dokumenty. V případě právních problémů Vám můžeme nabídnout specializované služby v oblasti přepravního a obchodního práva, protože spolupracujeme s advokátem, který se na tuto problematiku orientuje.

Naše společnost pmG logistic int. s.r.o. vám spolehlivě a bez starostí zajistí logistické služby od A do Z

VYBERTE SI Z NAŠICH SLUŽEB

Přeprava

MEZINÁRODNÍ

Zjistěte víc
Přeprava

VNITROSTÁTNÍ

Zjistěte víc
Zajistíme vám

SKLADOVÁNÍ

Zjistěte víc
Služby

CELNÍ a PRÁVNÍ

Zjistěte víc

OBRAŤTE SE S DŮVĚROU NA NÁS

Převezeme téměř cokoliv od jedné palety až po nadrozměrné stroje. Zajistíme pro Vás přepravu v rámci České republiky, přepravu do i ze zemí Evropské unie i mimo EU. Také Vám vyřídíme všechny celní formality nebo seženeme potřebné skladovací prostory.

Vaše jméno

Firma

Email

Telefon

S čím Vám můžeme pomoci?

Mezinárodní přepravaVnitrostátní přepravaSkladováníVyřízení celních formalitPrávní poradenství v oblasti přepravyJiné služby

Upřesněte nám prosím Vaši poptávku nebo dotaz